Loại sản phẩm: CONTROLLERS
Mã sản phẩm: LL-300/100/ATX
Nhà cung cấp: wolflite
Họ tên: Ms Liên
lien.ans@ansvietnam.com
lientran87
Trần Thị Liên
I Senior Sales Eng . I
====================
cellphone I  - 0902937088
email I          lien.ans@ansvietnam.com
Online contact===================================
Listcode: Wolflite Vietnam
Temporary Power
ATEX
Compliant with EU 94/9/EC ATEX Directive for use in explosive atmospheres for shore-based activities
ATEX TRANSFORMERS
LL-114 ATEX Transformer GRP 110V:24V
LL-214 ATEX Transformer GRP 230V:24V
LL-221 ATEX Transformer GRP 230V:110V
LL-124 ATEX Transformer Stainless Steel 110V:24V
LL-224 ATEX Transformer Stainless Steel 230V:24V
  With 15m SY cable & ATX plug and sockets as standard.
ATEX EXTENSION CABLES
LL-660 ATEX Extension SY cable 20M 230V ATX
LL-661 ATEX Extension SY cable 20M 110V ATX
LL-675 ATEX Extension SY cable 15M 24V ATX